HomeSite MapContact
EZS a kamerové systémy

Paradox

Je prirodzené, že človek sa snaží chrániť si svoje vlastníctvo, svoj majetok. V tomto smere hrajú významnú úlohu páve Elektronické Zabezpečovacie Systémy (EZS).
Ich úlohou je detekovať narušenie v chánenom objekte a ďalej na tento stav upozorniť. Upozornenie môže byť lokálne (siréna), alebo vzdialené - prenosom na bezpečnostnú agentúru (PCO) a/alebo upozornením priamo majiteľovi objektu. EZS pozostáva z viacerých komponentov - základ tvorí ústredňa, na ktorú sú pripojené klávesnice, rôzne komunikačné moduly a snímače pohybu, otvorenia dverí či okien, rozbitia skla, dymové detektory a pod. Ponúkame kompletný sortiment od renomovaného kanadského výrobcu PARADOX Security systems doplnené o komponenty iných výrobcov tak, aby sme boli schopní riešiť väčšinu štandardných situácií pre zabezpečenie (byty, domy, budovy, kancelárske priestory, sklady, ubytovacie zariadenia, obchody, vonkajšie priestory, atď.).

Naša spoločnosť vlastní licenciu na poskytovanie technickej služby v zmysle § 7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z.z. na projektovanie, predaj, montáž, údržbu, revízie a opravy elektronických zabezpečovacích systémov.

Kamery

Pri ochrane majetku, ako i pri monitorovaní napr. pracovísk či verejných i neverejných priestorov, parkovísk alebo spoločných piestorov bytových domov, sa čoraz viac využívajú KAMEROVÉ SYSTÉMY.
Nami ponúkané kamerové systémy umožňujú online sledovanie monitorovaného priestoru kdekoľvek sa nachádzate - možný je i prístup cez internet a to i z mobilných zariadení ako sú smartfóny alebo tablety. Systém vykonáva automaticky video-záznam podľa definovaných kritérií a ukladá na pevný disk záznamového zariadenia kde je k dispozícii na prípadné ďalšie vyhľadávanie a prehrávanie, archív záznamov môže byť až niekoľko mesiacov. V súčasnosti sa inštalujú hlavne IP kamerové systémy (podľa použitých digitálnych IP kamier). Medzi hlavné výhody IP kamier patrí hlavne jednoduchšia kabeláž a bezstratový prenos videozáznamu od kamery k záznamovému zariadeniu, keďže k digitalizácii záznamu dochádza už v kamere. IP kamery nemajú obmedzené rozlíšenie záznamu na 576i, ako je to pri analógových kamerách, a preto je bežné, že kvalitnejšie IP kamery poskytujú záznam v HD resp. i vo Full HD rozlíšení - praktický význam to má hlavne pri vyberaní detailov zo záznamu, identifikácii osoby a pod.


viac informácií: 033 5501582  alebo mail@deltanet.sk